Wanneer u iets wilt in het Huis van de Wijk, staat een team van medewerkers voor u klaar om u te ondersteunen.

De gastvrouw van het gebouw zorgt dat iedereen zich welkom voelt.
De activiteitenmakelaar brengt bewoners en activiteiten bij elkaar.
De bewonersondersteuner helpt u en andere bewoners op alle mogelijke manieren.

Team de Aker

Gastvrouw

Sonja Tjin Asjoe
Sonja.Tjin-Asjoe@impuls.nl
020 610 40 60

Activiteitenmakelaar

Yvonne Spruit
yvonne.spruit@impuls.nl
020 610 40 60
06 22 95 60 44

Bewonersondersteuner

Youssef Yaghdi
youssef.yaghdi@impuls.nl
020 610 40 60
06 13 19 97 06

 

Team België

Gastvrouw

Marga Aarnink
marga.aarnink@impuls.nl
020 617 82 35

Activiteitenmakelaar

Mahdi Lanjri
mahdi.lanjri@impuls.nl
020 617 82 35
06 15 12 95 13

Opbouwwerker

Stefania Maginzali
stefania@eigenwijks.nl
06 333 196 81

Ondersteuner Regiegroep en PR

Hans van Deelen
hans.vandeelen@impuls.nl
020 610 40 60
06 109 861 96